SurfActive® CRISTALES lustra & szyby

SurfActive Cristales to płynny środek o wysokiej mocy czyszczącej. Nowoczesna receptura preparatu jest oparta na bazie związków powierzchniowo czynnych i substancji zapachowych, dzięki czemu produkt posiada liczne zalety:

 • nie pozostawia smug na czyszczonej powierzchni
 • utrzymuje czystość powierzchni i przyjemny zapach przez długi okres czasu
 • posiada neutralne pH
 • nie jest żrący, nie jest drażniący
 • jest wolny od oznaczeń piktogramów dla substancji niebezpiecznej, nie zawiera alergenów
 • nie powoduje korozji, dzięki czemu można go stosować na powierzchnie metalowe
 • nie jest szkodliwy dla środowiska
 • zaprojektowany w oparciu o innowacyjną technologię, która zastępuje konwencjonalne środki czyszczące o niebezpiecznych, żrących właściwościach chemicznych.

SurfActive Cristales zalecany jest do czyszczenia wszelkich powierzchni wykonanych ze szkła (okna, lustra, witryny wystawowe, gabloty informacyjne, szklane blaty stołów). Może być użyty również jako płyn do spryskiwaczy samochodowych. Ponadto skutecznie czyści powierzchnie wykonane z tworzyw sztucznych, powierzchnie metalowe, malowane oraz lakierowane.

SurfActive Cristales jest dedykowany do czyszczenia powierzchni:

 • we wszystkich obiektach użyteczności publicznej: centra handlowe, markety, biura, szkoły, szpitale, żłobki, przedszkola;
 • w sektorze hotelarsko-gastronomicznym: domy wypoczynkowe, pensjonaty, restauracje, stołówki, hale sportowe, kluby fitness i wiele innych;
 • w zakładach przemysłowych w różnych sektorach np. czyszczenie elementów konstrukcyjnych produkowanych materiałów, czyszczenie w pomieszczeniach biurowych i w sanitariatach, w salach konferencyjnych. itd.
 • w gospodarstwie domowym.

Produkt rozpylić bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, następnie przetrzeć suchą i czystą ścierką. Należy stosować możliwie najmniejsze dawki przy osiągnięciu jak najlepiej zadawalających efektów czyszczenia.

Postać

Zapach

Punkt zapłonu (°C)

Gęstość (g/cm3 przy 20°C)

Wartość pH

Rozpuszczalność / mieszalność w wodzie

Płyn bezbarwny, transparentny

Aromatyczny

≥ 61

0,978 – 0,998

7,0 – 8,0

Całkowita

Projekt ekologiczny:
Produkt został zaprojektowany dla ochrony ekologii zgodnie z wymogami środowiskowego Systemu Zarządzania dotyczącymi procesu projektowania i rozwoju ekoprojektu : Ecodesign zgodnie z normą UNE 150.301

Pojemnik 10, 30, 200 L. oraz w atomizerze 750 ml.

SurfActive® FLOORS II - Płyn do mycia podłóg

BacterioActive® FLOORS II to biotechnologiczny preparat przeznaczony do czyszczenia i odtłuszczania podłóg. Jest zbudowany na bazie związków powierzchniowo czynnych, enzymów i specjalnie wyselekcjonowanych mikroorganizmów. Ta innowacyjna formuła sprawia, że rozprowadzony produkt pozostawia na czyszczonej powierzchni biofilm, który pracuje przez długi czas po zastosowaniu.

Zalety BacterioActive® FLOORS II:

 •  Doskonale czyści podłogi, a czyszczone powierzchnie nie stają się śliskie
 • Nie niszczy powierzchni na których jest stosowany
 • Po użyciu pozostawia przyjemny zapach – Nie zawiera kwasów, zasad, związków ropopochodnych, chlorowcopochodnych
 • Jest bezpieczny dla zdrowia i środowiska (nie zawiera piktogramów zagrożeń, oraz zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia)
 • Posiada o neutralne pH, jest niekorozyjny i niedrażniący

BacterioActive® FLOORS II to produkt zaprojektowany by szybko i skutecznie usunąć oleje, tłuszcze i inne zabrudzenia z podłóg. Jest przeznaczony do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni: malowanych (epoksydowych i innych), woskowanych, winylowych, ceramicznych, drewnianych, marmurowych, betonowych oraz kamienia . Zalecany do czyszczenia podłóg w przemyśle rolno-spożywczym oraz lokalach użyteczności publicznej: restauracje, kawiarnie, supermarkety/hipermarkety itp.

Dozowanie BacterioActive® FLOORS II:

Może być stosowany przy użyciu mopa lub ciśnieniowych urządzeń myjących.

Przy pierwszym czyszczeniu:

– Rozcieńczyć 5 -10 części produktu w 100 częściach letniej wody,

– Rozcieńczony roztwór rozprowadzić na podłodze obficie zwilżonym mopem,

– Poczekać 15 min (jeśli podłoga staje się sucha nanosić dodatkową ilość roztworu),

– Następnie zebrać pozostały roztwór za pomocą mopa lub gumowej ściągaczki do wody,

– W celu uzyskania długotrwałego efektu czyszczenia zaleca się przetrzeć jeszcze raz podłogę świeżym roztworem (5 części produktu w 100 częściach wody).

Przy codziennym stosowaniu:

– Rozcieńczyć 5 części produktu w 100 częściach letniej wody,

– Rozcieńczony roztwór rozprowadzić na podłodze,

– Poczekać 15 min, aż podłoga wyschnie.

Nie należy spłukiwać podłogi po zastosowaniu preparatu, ponieważ produkt pozostawia efekt biofilmu i pracuje długi czas po użyciu.

Postać:

Zapach:

Gęstość (g/cm3 przy 20 °C):

Wartość pH:

Rozpuszczalność w wodzie:

Biodegradowalność:

Liczba bakterii:

Płyn różowy, klarowny

Charakterystyczny

0,986 – 1,006

7,3 – 8,3

Całkowita

Zgodnie z Dyrektywą WE 648/2004

> 10^6 (cfu/ml) z datą produkcji

Projekt ekologiczny:
Produkt został zaprojektowany uwzględniając wymogi środowiskowego Systemu Zarządzania dotyczące procesu projektowania i rozwoju ekoprojektu : Ecodesign zgodnie z normą UNE 150.301.

Produkt dostępny w opakowaniach: 10, 30, 60, 200 L oraz butelki 2 L.

SurfActive® FLOORS podłogi

SurfActive® FLOORS biotechnologiczny preparat do czyszczenia podłóg o neutralnym pH,

W formule preparatu SurfActive® FLOORS użyto mieszaninę wybranych odpowiednich aktywatorów i enzymów.

Właściwości:
• Szybko i dokładnie czyści powierzchnie takie jak: podłogi, ściany, kuchnie, toalety itp.
• Neutralna wartość pH preparatu gwarantuje bezpieczne stosowanie na wszelkich rodzajach podłóg: kamienne, ceramiczne, marmurkowe, parkiet, syntetyczne, drewniane itp.
• Produkt nie posiada oznakowań piktogramów dla substancji niebezpiecznej. Nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka w przypadku kontaktu ze skórą, oczami lub błoną śluzową.
• Produkt może być stosowany do czyszczenia podłóg i ścian w pomieszczeniach przetwórstwa spożywczego (NSF A4) na wszelkich obszarach produkcyjnych, gdzie nie ma bezpośredniego kontaktu z żywnością.

SurfActive® FLOORS szybko i dokładnie czyści podłogi w pomieszczeniach mieszkalnych takich jak: pokoje, przedpokoje, kuchnie, łazienki itp. Zalecany również dla branży hotelowej, gastronomii, sal konferencyjnych itp. Idealny do czyszczenia: toalet, umywalek, pisuarów, wanien, brodzików, kabin prysznicowych, baterii chromowanych, ścian, szyb, luster itp.

Postać Płyn transparentny niebieski.

Wartość pH 8,0 – 9,0
Rozpuszczalność / mieszalność w wodzie całkowita
Rozkład biologiczny Spełnia wymogi dyrektywy CEE 648/2004
1 nakrętka= 20 ml
Do czyszczenia powierzchni należy sporządzić roztwór w wiadrze, na 1 L wody stosować 1 nakrętkę produktu. Nanosić na powierzchnię za pomocą ścierki lub mopa, można również rozpylać za pomocą atomizera. W przypadku zastosowania preparatu bezpośrednio w miejscach przetwarzania lub przechowywania żywności, produkty spożywcze należy usunąć lub zabezpieczyć przed bezpośrednim kontaktem ze środkiem na czas czyszczenia. Po zakończeniu czynności wymagane jest przemycie powierzchni czystą wodą. Stosowanie odpowiednich dawek produktu pozwala zmniejszyć wpływ na środowisko. Pamiętamy aby stosować możliwie najmniejsze dawki dla osiągnięcia dobrych efektów.
Skład produktu wolny od żrących, niebezpiecznych składników chemicznych. Nie zawiera kwasów lub rozpuszczalników, pochodnych ropy naftowej czy chloru.
• Produkt nie stanowi zagrożenia R/S. Brak oznakowań piktogramów dla substancji niebezpiecznych.
• pH neutralne.Depositphotos_25734121_l-2015
• Nie powoduje korozji.
• Nie jest drażniący.
• Bezpieczny dla środowiska.
• Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
• Nie należy mieszać preparatu z innymi produktami chemicznymi.
• Aktywność enzymatyczna produktu 2 lata od daty wyprodukowania.

Projekt ekologiczny:
Produkt został zaprojektowany dla ochrony ekologii zgodnie z wymogami środowiskowego Systemu Zarządzania dotyczącymi procesu projektowania i rozwoju ekoprojektu : Ecodesign zgodnie z normą UNE 150.301

Produkt dostępny w opakowaniach 10, 30, 200 L. Przechowywać w oryginalnym pojemniku, nie przechowywać produktu rozcieńczonego z wodą, rozcieńczać tylko w czasie użycia; trwałość 2 lata.

SurfActive® Kitchen

SurfActive® Kitchen to środek odtłuszczający przeznaczony do czyszczenia w pomieszczeniach kuchennych. Skład produktu stanowi mieszanina < 5% anionowych i niejonowych (pochodzenia roślinnego) związków powierzchniowo czynnych, enzymy: lipazy i alfa-amylazy, środki konserwujące: methylchloroisothiazolina, methylisothiazolina oraz zapach na bazie roślinnej. Dzięki swej innowacyjnej formule SurfActive® Kitchen posiada wiele zalet: neutralne pH, nie zawiera niebezpiecznych składników takich jak: kwasów, zasad, rozpuszczalników ropopochodnych czy chloru, nie jest drażniący, nie powoduje korozji, nie wydziela toksycznych oparów podczas stosowania.

Właściwości SurfActive® Kitchen :

 • Skutecznie czyści i odtłuszcza większość powierzchni (stal nierdzewna, ceramika, tworzywa sztuczne, polimery, drewno itp.)
 • Doskonały do czyszczenia mebli kuchennych i wyposażenia: stoły, blaty, okapy itp.
 • Produkt w 100% bezpieczny. Nie posiada piktogramów zagrożeń oraz zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia (H / P). Może być stosowany do czyszczenia powierzchni które wchodzą w bezpośredni kontakt z żywnością.
 • Substytut powszechnie stosowanych środków czyszczących, które są żrące i niebezpieczne.

SurfActive® Kitchen przeznaczony jest do czyszczenia powierzchni w sektorze gastronomiczno-hotelarskim, restauracjach, kawiarniach, na stołówkach, w szpitalach innych budynkach i pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Dozowanie SurfActive® Kitchen:
Produkt jest dostarczany w postaci gotowej do użycia. Środek należy nanieść bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, pozostawić na kilka sekund działania następnie przetrzeć wilgotną ścierką. W celu uzyskania efektu błyszczenia powierzchni należy przetrzeć ją suchą i czystą ścierką. Stosowanie odpowiednich dawek pozwoli zachować oszczędności oraz zmniejszy wpływ na środowisko. Należy stosować możliwie najmniejsze dawki dla osiągnięcia jak najlepszych efektów czyszczenia.

Postać Płyn żółty
Zapach Charakterystyczny
Gęstość przy 20 °C 0,999 – 1,019 g/cm3 (DIN 51757)
Wartość pH 7,3 – 8,3
Rozpuszczalność / mieszalność w wodzie Całkowita
Rozkład biologiczny Spełnia wymogi dyrektywy CEE 648/2004

 

Projekt ekologiczny:
Produkt został zaprojektowany dla ochrony ekologii zgodnie z wymogami środowiskowego Systemu Zarządzania dotyczącymi procesu projektowania i rozwoju ekoprojektu : Ecodesign zgodnie z normą UNE 150.301

Produkt dostępny w opakowaniach: 10, 30, 200 L oraz w atomizerze 750 ml.

 

 

 

 

Inne produkty AquaCode

AquaCode® KCOC
AquaCode® KCOC 03 zabezpiecza przed korozją oraz wytrącaniem się kamienia w układach chłodzących
AquaCode® KCK
NIVIX ® 1010 WN40AP
AquaCode® KCAS
AquaCode® KCAS 52 antyskalant
CARD 100 ÷ 400
AquaCode® KCC A-E preparat dla systemów CIP
Urządzenia dozujące
Pompa dozująca VMSA 1501 EN
Calnex®
Wypełniacz
Calnex®R Nowy silny preparat do odkamieniania instalacji ze stali czarnej
Kontakt

Karolina Jakubowska
Manager AquaCode

mobilny: +48 519 407 362
telefon: +48 22 835 05 05 / 109
e-mail: aqua@ct-card.pl

aqua-qr2 Marek Ptak
Główny Technolog

mobilny: +48 502 407 355
telefon: +48 22 835 05 05 / 109
e-mail: m.ptak@ct-card.pl

 

AquaCode  Dział obsługi Klienta

telefon: +48 22 835 05 05 / 105
e-mail: sales@ct-card.pl

CT CARD Znajdź nas

captcha2CT-CARD Sp. z o.o.
ul. Farysa 15 B, 01-971 Warszawa

telefon: +48 22 835 05 05
fax:        +48 22 835 28 14
e-mail:

pytania:bok@ct-card.pl

zamówienia: sales@ct-card.pl

CT-CARD Sp. z o.o.

l. Farysa 15 B, 01-971 Warszawa

telefon: +48 22 835 05 05
fax:        +48 22 835 28 14
e-mail: info@ct-card.pl

AquaCode Napisz do nas
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Nasza pełna oferta